MILÓ ZAPROJEKTOWANO Z MYŚLĄ O TOBIE

Nasze produkty to połączenie estetyki której pragniesz, z jakością której wymagasz oraz funkcjonalnością której potrzebujesz.

Jesteśmy polską marką, zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży sanitarnej. Czerpiąc ze zdobytej przez lata wiedzy, analizując potrzeby klientów, łączymy niepowtarzalny i przemyślany design z materiałami najwyższej jakości i nowoczesnymi technologiami produkcji.

właściciel Dominik Frasunkiewicz


miló [m’ilu]; [utworzone od miło]: życzliwie, wzbudzając przyjemne uczucie u innych; sprawiający przyjemność; pozytywnie


W ręce naszych klientów oddajemy wachlarz produktów armatury sanitarnej oraz zlewozmywaków, które nie tylko zapewnią maksymalny komfort i funkcjonalność użytkowania, ale również będą zdobić przestrzeń przez długie lata. Produkty Miló ułatwiają codzienne życie i cieszą oko w wielu polskich domach. Tworząc je od podstaw, zawsze wychodzimy od prostego założenia - chcemy zaoferować naszym klientom produkt, który sami chętnie zamontowalibyśmy w naszej kuchni lub łazience. Cieszymy się, gdy nasz wysiłek zostaje nagradzany zadowoleniem i zaufaniem naszych klientów.

„Nasze produkty bez wahania moglibyśmy polecić rodzinie czy przyjaciołom”

WIĘCEJ